«ВАРТО» — українська агенція маркетингових комунікацій, що надає послуги у сфері PR, маркетингу, реклами, розробки SMM-стратегій, організації промо та PR-акцій з 2005 року.

Наші послуги

home-services-ico1

Маркетинг-мікс

Ефективно поєднуючи маркетингові інструменти, ми створюємо унікальні та потужні рішення для просування компаній і брендів.

home-services-ico2

PR-просування

Послуга PR може бути реалізована як у вигляді разового проєкту, спрямованого на рішення короткострокового завдання, так і комплексно — для побудови міцної позитивної репутації, яка є потужним двигуном бізнесу.

home-services-ico3

Внутрішній PR

Наша агенція допоможе сформувати та посилити внутрішньокорпоративні комунікації за допомогою рекламних технологій і PR-інструментарію, спрямованих на працівників компанії.

реалізованих проєктів
вирішених завдань

Найкраще для наших клієнтів

Що про нас думають замовники?

 • В процесі своєї діяльності агенція “ВАРТО” продемонструвало уміння успішно налагоджувати ефективні комунікації, забезпечило високу активність ТМ “Селянське” у соціальних мережах та укріпило лояльність споживачів до бренду.

  Н.Веремчук, директор по маркетингу ТОВ “Люстдорф”

  0
 • «Висловлюємо щиру подяку комунікаційній агенції «ВАРТО», яке допомогло не допустити банкрутства одного з лідируючих коньячних підприємств України. Ваша оперативна і понаднормова робота гідна поваги: уміння організувати швидке реагування ЗМІ і депутатського корпусу в кризовій ситуації зіграли важливу роль у протистоянні рейдерській атаці на наше підприємство».

  А.Н. Сидоренко, почесний президент ВАТ «АПФ «Таврія»

  1
 • «Неймовірна команда в нереально стислі терміни змогла злагоджено відпрацювати й організувати для нас незабутнє свято, яке запам’яталося всім! Від усіх нас хочу висловити слова подяки та побажати нових цікавих проєктів, драйву, натхнення й удачі! Дякую за співпрацю!!!»

  Оксана Єльнякова, директор з персоналу ТОВ «Інкерманський завод марочних вин»

  2

Мета «ВАРТО» — будувати для компаній таку репутацію, яка гарантує їм підтримку мільйонів і допомагає розвиватися, тим самим покращуючи бізнес-клімат України.

Цікаво

Останні новини