Щороку кількість користувачів соціальних мереж незмінно зростає. Ось вам декілька цифр на підтвердження 🙂

SMM — інструмент, який дає доступ до 19 мільйонів людей!

А ще соціальні мережі — дуже ефективний канал просування. Він дозволяє вирішувати як іміджеві, так і комерційні задачі бізнесу. Просто потрібно знати його алгоритми. Та, на жаль, досі переважна більшість компаній мають там сторінки “аби було”. На нашу думку, в таких випадках краще взагалі їх там не мати.


SMM — це далеко не про котиків та про привітання з Днем незалежності Гвінеї. Це продумана системна робота, яка включає:


  • Аналітика: аналіз конкурентів і цільової аудиторії.
  • Розробка стратегії: визначення цілей та розробка стратегії для їх досягнення, добірка соціальної мережі для реалізації.
  • Дизайн: розробка концепції дизайну сторінки (від обкладинки до шаблонів для постів).
  • Контент: розробка контент-плану, генерація контенту, постинг і подальший аналіз показників залученості.
  • Адміністрування та модерація: зворотній зв’язок з користувачами, оперативна нейтралізація негативу, чистка спаму, проведення активностей.
  • Налаштування реклами: таргетована реклама та реклама в тематичних спільнотах і все, що пов’язано із залученням ЦА
  • Звітність: проведення комплексної аналітики ефективності рекламних кампаній. Коригування: внесення коригувань в тактику просування для підвищення ефективності.

Для того, щоб виконувати всі ці роботи залучається ціла команда професійних спеціалістів. В агенції “ВАРТО” SMM-команда складається з project-менеджера, контент-менеджера, дизайнера, фотографа, літредактора, таргетолога та модератора. І діють вони як єдиний організм, для того щоб досягти бізнес-цілей замовника.

Якщо ви хочете підсилити свою взаємодію з мільйонами потенційних клієнтів в соцмережах, звертайтеся! Наші спеціалісти проведуть оцінку іміджу вашого бренду в соціальних мережах та запропонують найкращу стратегію просування.

/*