Зараз надважливо не тільки протистояти ворогу, а й підтримувати один одного всередині команди. Агенція «ВАРТО», працюючи в комунікаціях понад 15 років, підготувала короткий чекліст, який допоможе підтримувати єдність!

  • Telegram-канал для команди з надихаючим, підтримуючим контентом (розповідає про життя компаній та перемоги нації й даємо можливість коментувати пости та залишати реакції). Канал модерується адміном.

! Не спамимо у чат панічні новини про повітряні тривоги і т.д., бо люди на місцях і так знають і чують про них.

  • Telegram-чат для керівників, де обговорюються робочі задачі та інформація, яку потрібно донести команді, 
  • CEO щоранку записує відеоповідомлення всім, в якому розповідає про основні моменти бізнесу (які зміни та нововведення в роботі, і т.д.)
  • Ранкові координації на кожному рівні компанії. Керівники зідзвонюються зі своїми співробітниками, підтримують бойовий дух. Обговорюють робочі задачі, які може виконувати співробітник. Важливо, за можливості виконувати будь-які робочі задачі, адже це єдине стабільне, що зараз є. 
  • Вечірні хвилинки позитиву. Щовечора робимо спільний дзвінок з командою (zoom або телефон), де ділимося позитивом за день. Бажано до 17:00 (у багатьох після 17:00 починаються активніші обстріли).

Що ще ми зробили в агенції?

1. Підтримали кожного в команді фінансово, виплативши заробітну плату завчасно.

2. Поповнили мобільні рахунки команди, аби був постійний зв’язок.

3. Проводимо онлайн-флешмоб: щоранку кожен співробітник надсилає фото свого світанку.

Зберігайте спокій та тримайте комунікацію! Все буде Україна!

/*